top of page
  • Yazarın fotoğrafıMehmet Baykan

Excel Toplu İşveren Maliyeti Hesaplama Programı (Ücretsiz)

Ezcel Toplu İşveren Maliyeti Hesaplama

İşveren Maliyeti Hesaplama Programı, tüm işletmelerin ihtiyaç duyduğu en önemli finansal araçlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. İşveren maliyetini doğru ve hızlı hesaplamak için bu ücretsiz işveren maliyet hesaplama programına ihtiyacınız olacak.


Ücretsiz olarak kullanıma sunduğumuz Toplu İşveren Maliyet Hesaplama Programı ile hem tek tek hem de toplu olarak kolayca maliyet hesaplayabilirsiniz. Yeni bir excel kitabı olarak verilen sonuçlarda filtreleme ile hem kişi kişi, hem ay ay hem de toplu olarak işveren maliyetlerinizi görebilirsiniz. Excel İşveren Maliyet Hesaplama Programı ile maliyet hesaplamak artık çok kolay...


Sorumluluk Reddi: Tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunduğum programdan dolayı yaşanabilecek her türlü hata, problem, veri kaybı, veri bozulması kullanıcının kendisine aittir. Öncelikle 5 kişi seçerek programa kaydetmenizi ve testler yapmanızı, problem yaşanmadığı takdirde tüm çalışanlar için programı aktif hale getirmenizi öneririm. Programı indirerek her türlü sorumluluğu üstlenmiş olduğunuzu bildirir, program ile ilgili tüm sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından bana iletebilirsiniz. İlettiğiniz geri dönüşler sayesinde yeni güncellemeler ile programdaki hatalar giderilebilecek, ek geliştirmeler eklenebilecektir.


İndirme Linki: Google Drive - (Son Güncelleme: 14.05.2024)


Not: Google Drive’a girdiğinizde sağ üst köşede indirme simgesi vardır. Oradan indirmeyi başlatabilirsiniz.

55 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

bottom of page